BOYA VE BOYA USTASI

BOYA USTASI ANKARA

Her türlü boya ve badana hizmeti vermekteyiz.

Ankara boyacı aramayın, Ankara’da her türlü boyacı ve badana, alçı ve sıva işleri deneyimli boya ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Ankara’nın her yerinde ucuz işlerini sizler için garantili olarak yapmaktayız

Son dönemlerde artan ucuz işçilik kalitesiz malzeme kullanımına kesinlikle karşıyız, gerek ustalarımız gerekse firmamız asla ucuz malzeme ve kalitesiz işçiliği yapmamaktadır. Renk ve desen tercihleriniz dikkate alınarak yapılan işlerimizde boya badana sonrası her türlü temizlik ve düzenleme işleri de yapılarak asla mağdur edilmezsiniz.  öncesi alçı veya sıva işleri lazımsa yine ustalarımız tarafından özenle yapılmaktadır. Anlaşmalı boya firmalarımızla sizlere sınırsız renk tercihi sunarak en uygun ve en ideal renk ve desenleri seçmenizi sağlıyoruz. 

Yaptığımız özellikli boya badana  işleri

 • Duvar 
 • Tavan 
 • İç cephe 
 • Dış cephe 
 • Merdiven, merdiven başları, asansör boşlukları veya havalandırmalar
 • Demir korkuluklar veya diğer korkuluk çeşitleri
 • Kapı veya pencere doğramaları
 • Otopark, park ve alan çizgileri

Bu alanlarda verdiğimiz hizmetler sayesinde sizlere tam donanımlı, kapı kapı gezmenize gerek kalmayacak bir şekilde her türlü boya işlerinizi yapıyoruz. Ankara’nın tüm ilçelerinde ve sınırsız hizmet sağlıyoruz. Bunun için  Ankara Boyacı diye her yeri aramanıza gerek yok doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz

işlerimiz metrekare üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Mekanın büyüklüğüne bağlı olarak iş teslim süresi değişebilmektedir. Yaptığımız her işimiz referansımız olduğu için kesinlikle kendi ustalarımız ve ekibimizle çalışıyoruz, taşeron veya iş devri kesinlikle yapılmamaktadır. Yoğunluğa bağlı olarak bazen gelen teklifler geri çevrilmektedir bu konudaki hassasiyetinize dikkat ederek elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktayız. 

Ücretsiz Keşif Ankara Boyacı Ustaları Hizmetidir

Bize 7/24 her tülrü iletişim kanalıyla ulaşarak randevu alabilirsiniz. Randevu aldığınız takdirde ustalarımız boya badana yaptıracağınız mekana ücretsiz keşif düzenleyerek hem işin en doğrusunun nasıl yapılacağını yerinden inclemekte hem de yapılacak iş ve işçilik detaylarını görüşmektedir. Bize whatsapp, mail, telefon veya doğrudan mesaj gönderdiğiniz halde en kısa sürede yardımcı olunacaktır. Telefon veya diğer iletişim yollarıyla verilen ücret bilgileri kesinlikle ortalama ücret bilgisi olup en sağlıklı bilgi keşif sırasında ölçü ve malzemeye göre verilmektedir. Ankara Boyacı olarak hizmet veren herkesin bir nimet olarak sunduğu bu hizmeti görüşme olumsuz geçse dahi anlayışla karşılanmaktadır.

Sizi Dinliyoruz

Yaptıracağınız her türlü işleriniz için öncelikle sizi dinliyoruz ve ne istediğinizi bildikten sonra işe koyuluyoruz, ustalarımızın vereceği öneriler ve yönlendirmeler tamamen iş tecrübesi sonucu size en verimli ve en hesaplı hizmeti vermek amacıyla olup son karar her zaman sizindir. Kullanılacak renkler ve malzemeler için alternatifler sunuyoruz, seçtiğiniz malzemeler doğrultusunda çalışıyoruz.

Ankara’da Garantili Boyacılık ve Badana

Yaptığımız her işimiz aynı zamanda referansımız olduğu için kesinlikle en kaliteli ve en sağlam hizmeti sunuyoruz.Her işimiz en iyi işimiz sloganıyla hareket ederek daima gelişerek ve yenilenerek çalıştığımız için yaptığımız tüm işlerimiz garantilidir. Daha önce yaptığımız hizmetleri görmek için http://www.altinokboya.com/galeri/

Temiz İşçilik

Son derece temiz ve düzenli çalışan ustalarımız size ek iş çıkarmadan temiz iş ve ortam sunmaktadır. İş sonunda temizlik ve düzenleme işleri de yapılmaktadır.

Boya Badana Yaparken

Boş Mekan; mekanın boş olması her zaman daha hızlı ve daha hesaplı işçilik sağladığı için taşınma öncesi veya sonrası boya hizmetleri acil yapılır

Eşyalı: Mekan eşyalı olduğu takdirde tüm eşyalar makanın ortasına alınarak işçilik yapılır, tavan işlerinde eşyaların üstü örtülerek yapılır çıkarılabilen malzemeler mekandan çıkarılır.

Dış Cephe: Dış cephe hizmetlerinde hem dış cephe kaplaması hem sıvası hem de boyası yapılırken, binanın yeni veya eski olması problem değildir. 

Boya Badana Ücretlendirmesi

Fiyat Bilgisi telefon veya whatsapp üzerinden tahmini bir ortalama olarak verilir, kesinlikle en sağlıklı bilgi keşif esnasında işi ve kullanılacak malzemeyi seçtikten sonra verilir. Mekana ve iş durumuna göre boya badana fiyatları metrekare veya iş toplamı hesaplanarak belirlenir. Kullanılacak malzeme, mekanın dolu veya boş, eşyalı eşyasız, girintili veya çıkıntılı olması durumu kesinlikle fiyatı etkilemektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşın 

Boya ve Badana Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Boya-badana

Renk Tercihi

Ev boya ve badana işleri için öncelikle renk tercihini doğru yapmak gerekir;

 • mekandaki ışık durumuna göre
 • mekanın kullanım amacına göre
 • kullanım şekline göre kullanılacak renkler önemlidir.

Öncelikle az ışık alan bir mekanda koyu renklerin daha az kullanılması nemlidir, hele ki doğal ışık almıyorsa mümkün mertebe açık renkler kullanılmalıdır. Bu daha ferah ve daha aydınlık bir ortam sağlayacaktır.

Mekanın Kullanım amacına göre renk seçimine dikkat edilmelidir; Salon, mutfak ve diğer yaşam alanları olarak ayrılan bölümler aynı renkler olmamalı veya ev, iş yeri, spor salonu gibi renklerin kullanım amacına göre kitleye hitap edecek, o amaca yönelik anlam taşıyan renkler kullanılmalıdır.

Mekanda bulunan mobilya, tezgah, zemin ve diğer faktörlerin uyumuna dikkat edilerek boya rengi seçilmelidir.

Kullanılacak Boya Badana  Malzemesi

Kullanılacak malzemenin kalitesi, özellikleri, maliyeti göz önünde bulundurulmalı ve ona göre tercih yapılmalı. Çok fazla lekelenme ihtimali olan mekanlarda silinebilen daha uygun malzeme kullanılmalıdır. Çok fazla hareketli, kalabalık ortamlar için darbe ve müdahalelere dayanıklı malzemelerin kullanımına dikkat edilmesi gerekir.

Boya Badana Kalitesi

Kullanılacak malzemenin kalitesi işin en önemli unsurlarından biridir, uzun ömürlü olması, renk tonlarının tercihe uygun olması; solma yırtılma, sökülme, düşme gibi problemlerinin göz önünde bulundurulması ile ilgili foksiyonlara dikkat edilmesi gereklidir.

Boya Badana Ustası

İşin belki de en önemli noktası işi yapan ustanın becerisi, ustalığı ve tecrübesidir. İstediğiniz uygun renkleri seçin, istediğiniz kaliteli markanın ürününü alın ama önemli olan bu işin uygulama kısmıdır. Önemli olan doğru rengi doğru yerde doğru şekilde uygulamaktır.  

Altınok Boya ailesi olarak bu konuda size güvence vererek canla başla çalışıyoruz.  siz renginizi seçin geri kalanı ekibimizin işi. Sizi yarı yolda bırakmayacak yılların tecrübe, istediğiniz uyumu sağlayacak ustalık, doğru tercihi yapmanızı sağlayacak yetenek ve asla pişman olmayacağınız garantili hizmet sunuyoruz.Dilediğiniz zaman bizi arayarak hayal ettiğiniz renkli,temiz ve kaliteli fırça darbelerine şahit olabilirsiniz. Hayatınıza renk katın.

 

Ankara  Boyacı ustası ve diğer tadilat/dekorasyon hizmetlerini de vermekteyiz; alçı, sıva, fayans, mermer, fayans, dış cephe kaplama, basamak döşeme, taş duvar işlerini de deneyimli ustalarımızla yapmaktayız. Bu anlamda hemen hemen her alandaki tadilat/dekorasyon işlerini tek bir firma ile muhattap olarak yaptırıyorsunuz.  

Diğer hizmetlerimiz için 

http://www.altinokboya.com/hizmet-ankara-boyaci/

veya anasayfamızı http://www.altinokboya.com/   ziyaret edebilirsiniz.

İletişim

0546 223 51 96

bilgi@altinokboya.com.tr

Detaylı bilgi için http://www.altinokboya.com/iletisim/ bizi arayabilirsiniz.

0546 223 51 96

bilgi@altinokboya.com.tr

0546 223 51 96

Jobs

jobs@yourdomain.com
(43) 677 889 9988

Press

press@yourdomain.com
(43) 677 889 5543

Finance

finance@yourdomain.com
(43) 677 889 5663