Ana sayfa » Ankara Boya Ustası

Ankara Boya Ustası

Ankara boya ustası aradığınızda karşınıza yüzlerce sayfa ve sonuç çıkar. Bunların içinde hangisine güvenmeliyim? Hangisi daha ucuza yapar? Hangisi daha kaliteli? vb. sorular kafanızı meşgul edebilir.

Peki gerçekten kime güveneceğiz?

Cevap o kadar da basit değil aslında. O kadar seçenek arasında en doğru tercihi yapmak gerçekten zor olabilir. Ama sizin için bir boya ustası seçme rehberi hazırladık. Evinizi, iş yerinizi, ofisinizi ve diğer yaşam alanlarınızı boyatırken nelere dikkat edeceğiniz? Kime yaptıracağınızı kısaca özetledik.

Boya ve Badana Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Herkes hayalindekini gerçekleştirmek ister. İnsanı iç güzelliği ne kadar önemliyse yaşadığı alanın da dış güzelliği de o kadar önemlidir. Peki boya badana yaparken nelere dikkat edeceğiz, dış güzelliklerimiz nasıl koruyacağız? Nasıl renklendireceğiz?

Çalışacağınız boya ustası, boya kalitesi, işçilik kalitesi, renk tercihi bazı önemli unsurlar arasındadır. Bu faktörlere dikkat ettiğimiz sürece dilediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

Renk Tercihi Nasıl Olamlı?

Ev boya ve badana işleri için öncelikle renk tercihini doğru yapmak gerekir;

 • Mekandaki ışık durumuna göre
 • Mekanın kullanım amacına göre
 • Kullanım şekline göre,

kullanılacak renkler önemlidir.

Öncelikle az ışık alan bir mekanda koyu renklerin daha az kullanılması önemlidir, hele ki doğal ışık almıyorsa mümkün mertebe açık renkler kullanılmalıdır. Bu daha ferah ve daha aydınlık bir ortam sağlayacaktır.

Mekanın Kullanım amacına göre renk seçimine dikkat edilmelidir; Salon, mutfak ve diğer yaşam alanları olarak ayrılan bölümler aynı renklere boyanmaması tavsiye edilir. Ofis veya ev, iş yeri, spor salonu gibi renklerin kullanım amacına göre kitleye hitap edecek, o amaca yönelik anlam taşıyan renkler kullanılmalıdır.

Mekanda bulunan mobilya, tezgah, zemin ve diğer faktörlerin uyumuna dikkat edilerek boya rengi seçilmelidir.

Hangi Boy Badana Malzemesi Kullanılmalı?

Kullanılacak malzemenin kalitesi, özellikleri, maliyeti göz önünde bulundurulmalı ve ona göre tercih yapılmalı. Çok fazla lekelenme ihtimali olan mekanlarda silinebilen daha uygun malzeme kullanılmalıdır. Çok fazla hareketli, kalabalık ortamlar için darbe ve müdahalelere dayanıklı malzemelerin kullanımına dikkat edilmesi gerekir.  Silinebilir, yıkanabilir özellikli, antibakteriyel ve alerji potansiyeli düşük boyalar tercih edilebilir.

Boya Badana Ustası Kimdir?

İşin belki de en önemli noktası işi yapan ustanın becerisi, ustalığı ve tecrübesidir. İstediğiniz uygun renkleri seçin, istediğiniz kaliteli markanın ürününü alın ama önemli olan bu işin uygulama kısmıdır. Önemli olan doğru rengi doğru yerde doğru şekilde uygulamaktır.

Peki Ankara boya ustası diye aradık ama kimi seçeceğiz? Size şunu söylemek istiyoruz her ucuz işçilik kötü değildir. Her pahalı işçilik de kaliteli değildir. Usta seçerken elbette fiyat çok önemli bir faktör olacaktır. Fakat bu ilk kriteriniz olmasın. Ustanın deneyimi, referansları, kalitesi, iş bilgisi ve en önemlisi iletişimi nasıl? Bunlara çok dikkat etmelisiniz.

Boya Badana İşleri Nelerdir?

 • Duvar
 • Tavan
 • İç cephe
 • Dış cephe
 • Merdiven, merdiven başları, asansör boşlukları veya havalandırmalar
 • Demir korkuluklar veya diğer korkuluk çeşitleri
 • Kapı veya pencere doğramaları
 • Otopark, park ve alan çizgileri

Altınok Boya olarak yukarıda bahsettiğimiz bütün konulara dikkat ederek sizlere her alanda boya badana hizmeti sunuyoruz. Ankara boya ustası yolunuza çıkarsak tüm sorularınızı gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz.

Peki biz nasıl çalışıyoruz.

Ücretsiz Keşif

Bize 7/24 her türlü iletişim kanalıyla ulaşarak randevu alabilirsiniz. Randevu aldığınız takdirde ustalarımız boya badana yaptıracağınız mekana ücretsiz keşif düzenleyerek hem işin en doğrusunun nasıl yapılacağını yerinden incelmekte hem de yapılacak iş ve işçilik detaylarını görüşmektedir. Bize whatsapp, mail, telefon veya doğrudan mesaj gönderdiğiniz halde en kısa sürede yardımcı olunacaktır. Telefon veya diğer iletişim yollarıyla verilen ücret bilgileri kesinlikle ortalama ücret bilgisi olup en sağlıklı bilgi keşif sırasında ölçü ve malzemeye göre verilmektedir. Ankara boya ustası olarak hizmet veren herkesin bir nimet olarak sunduğu bu hizmeti görüşme olumsuz geçse dahi anlayışla karşılanmaktadır.

Tercihleriniz Önemli

Yaptıracağınız her türlü işleriniz için öncelikle sizi dinliyoruz ve ne istediğinizi bildikten sonra işe koyuluyoruz, ustalarımızın vereceği öneriler ve yönlendirmeler tamamen iş tecrübesi sonucu size en verimli ve en hesaplı hizmeti vermek amacıyla olup son karar her zaman sizindir. Kullanılacak renkler ve malzemeler için alternatifler sunuyoruz, seçtiğiniz malzemeler doğrultusunda çalışıyoruz.

Ankara Boya Ustası Garantili İşçilik

Yaptığımız her işimiz aynı zamanda referansımız olduğu için kesinlikle en kaliteli ve en sağlam hizmeti sunuyoruz. Her işimiz en iyi işimiz sloganıyla hareket ederek daima gelişerek ve yenilenerek çalıştığımız için yaptığımız tüm işlerimiz garantilidir. Daha önce yaptığımız hizmetleri görmek için http://www.altinokboya.com/galeri/

Temiz İşçilik

Son derece temiz ve düzenli çalışan ustalarımız size ek iş çıkarmadan temiz iş ve ortam sunmaktadır. İş sonunda temizlik ve düzenleme işleri de yapılmaktadır.

Boya Yapılacak Yerin Durumu

Boş Mekan; mekanın boş olması her zaman daha hızlı ve daha hesaplı işçilik sağladığı için taşınma öncesi veya sonrası boya hizmetleri acil yapılır

Eşyalı: Mekan eşyalı olduğu takdirde tüm eşyalar makanın ortasına alınarak işçilik yapılır, tavan işlerinde eşyaların üstü örtülerek yapılır çıkarılabilen malzemeler mekandan çıkarılır.

Dış Cephe: Dış cephe hizmetlerinde hem dış cephe kaplaması hem sıvası hem de boyası yapılırken, binanın yeni veya eski olması problem değildir.

Ankara Boya Ustası Fiyatları

Hangi firmayla veya hangi ustayla görüşürseniz görüşürseniz size belirli fiyatlar vereceklerdir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi fiyat önemli olsa da iş kalitesi daha da önemlidir. Fiyat bilgileri malzemeli boya işleri, malzemesiz boya işleri olarak ayrılmaktadır.

Fiyat Bilgisi telefon veya whatsapp üzerinden tahmini bir ortalama olarak verilir, kesinlikle en sağlıklı bilgi keşif esnasında işi ve kullanılacak malzemeyi seçtikten sonra verilir. Mekana ve iş durumuna göre boya badana fiyatları metrekare veya iş toplamı hesaplanarak belirlenir. Kullanılacak malzeme, mekanın dolu veya boş, eşyalı eşyasız, girintili veya çıkıntılı olması durumu kesinlikle fiyatı etkilemektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşın

Ankara  Boyacı ustası ve diğer tadilat/dekorasyon hizmetlerini de vermekteyiz; alçı, sıva, fayans, mermer, fayans, dış cephe kaplama, basamak döşeme, taş duvar işlerini de deneyimli ustalarımızla yapmaktayız. Bu anlamda hemen hemen her alandaki tadilat/dekorasyon işlerini tek bir firma ile muhattap olarak yaptırıyorsunuz.

Diğer hizmetlerimiz için

http://www.altinokboya.com/hizmet-ankara-boyaci/

veya anasayfamızı http://www.altinokboya.com/   ziyaret edebilirsiniz.

İletişim

0546 223 51 96

bilgi@altinokboya.com.tr

Detaylı bilgi için http://www.altinokboya.com/iletisim/ bizi arayabilirsiniz.

Youtube Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Youtube

0546 223 51 96

bilgi@altinokboya.com.tr

0546 223 51 96